Kulturní a jiné akce

28.05.2020

Hasiči Švábenice děkují Všem spoluobčanům za dodržování vládních opatření spojených s šířením nového koronaviru. Díky tomu jsme do současnosti nemuseli řešit žádnou mimořádnou událost spojenou s výskytem koronaviru. Švábenice se tak vyhnuly přísnějším karanténním opatřením, kterými byly postihnuty obce s větším počtem nakažených. Poděkování patří...

SDH Švábenice Vás zve na Dětský karneval organizovaný ve spolupráci s Městysem Švábenice

SDH Švábenice Vás srdečně zve na tradiční HODOVOU ZÁBAVU, která se koná dne 28. září 2019 od 20 hod. v kulturním domě ve Švábenicích.

Letní tábor je již plně obsazen, další děti již nepřijímáme!!!

Výbor SDH Švábenice zve všechny své členy na pravidelnou členskou schůzi, která se uskuteční v pátek 10.4.2019 od 19 hod. v hasičské zbrojnici.

V loňském roce jste nám dali najevo, že se Vám tato akce líbila, a proto se i v letošním roce budou Pálit čarodějnice :D