Zásahy JSDH Švábenice 2016

Technická pomoc Hodějice

• Datum: 28.5.2016, 16:45
  • Podtyp: Technická pomoc, odstranění následků bleskové povodně, OOB
  • Popis: Jednotka vyjela do obce Hodějice (okres Vyškov) k likvidaci naplaveného bahna z polí, které zůstalo naplavené ve dvorech rodinných domů a na hlavní ulici. Dále jednotka pomáhala zprůchodnit ucpanou kanalizaci.
  • Technika JSDH: DA Avia
  • Členové: Velitel - Přecechtěl Pavel, Strojník - Procházka Zbyněk, Hasiči - Bureš Stanislav, Bureš Ondřej, Procházka Ondřej, Synek Jaroslav, Trněný Jan

Spolupráce se složkami IZS

• Datum: 6.9.2016, 17:02
  • Podtyp: Spolupráce se složkami IZS, pátrání po pohřešované osobě
  • Popis: Jednotka vyjela na žádost KOPIS, ke spolupráci s PČR při pátrání po pohřešované osobě. Osoba nalezena v pořádku.
  • Další JPO: HZS PS Vyškov, JSDH Ivanovice na Hané, JSDH Morkovice Slížany
  • Členové: Velitel - Trněný Jan, Strojník - Procházka Zbyněk, Hasiči - Bureš Stanislav, Bureš Ondřej, Procházka Ondřej, Synek Jaroslav, Navrátil Zdeněk

Požár nízké budovy Švábenice

• Datum: 7.9.2016, 9:02
  • Podtyp: Požár NB, Prověřovací cvičení
  • Popis: Jednotka vyjela ke cvičnému požáru ZŠ Švábenice.
  • Technika JSDH: CAS 706 RTHP
  • Další JPO: HZS PS Vyškov
  • Členové: Velitel - Přecechtěl Pavel, Strojník - Procházka Zbyněk, Hasiči - Trněný Jan, Procházka Ondřej, Vrána Jan

Technická pomoc Likvidace Hmyzu

• Datum: 13.9.2016, 18:00
  • Podtyp: Technická pomoc, likvidace hmyzu
  • Popis: Jednotka vyjela k místním spoluobčanům k nahlášenému vosímu hnízdu. Hnízdo bylo zlikvidováno.
  • Technika JSDH: DA Avia
  • Členové: Velitel - Přecechtěl Pavel, Strojník - Bureš Ondřej, Hasiči - Kaláb Leo, Procházka Ondřej, Trněný Jan

Požár nízké budovy Švábenice

• Datum: 21.9.2016
  • Podtyp: Požár nízké budovy
  • Popis: Jednotka vyjela na žádost KOPIS k požáru místní hospody, jednalo se o spálené potraviny.
  • Technika JSDH: CAS 706 RTHP
  • Další JPO: HZS PS Vyškov, JSDH Ivanovice na Hané,
  • PS Morkovice-SlížanyČlenové:
  • Velitel - Trněný Jan, Strojník - Procházka Zbyněk, Hasiči - Vrána Jan, Procházka Ondřej, Navrátil Zdeněk

Větrná smršť Švábenice

• Datum: 4.10.2016
  • Podtyp: Odstranění stromu
  • Popis: Jednotka vyjela na žádost KOPIS ke spadlému stromu přes komunikaci mezi obcemi Švábenice a Medlovice. Spadlý strom zasahoval přes celou šíři vozovky, jednotka provedla odstranění stromu pomocí MŘP a provedla úklid vozovky.
  • Technika JSDH: DA L1Z
  • Další JPO: JSDH Ivanovice na Hané