Zásahy JSDH Švábenice 2020

6. Technická pomoc - odstranění stromu

• Datum: 3.10.2020, 8:21
  • Podtyp: Odstranění stromu
  • Popis: Jednotka vyjela na žádost KOPIS k odstranění spadeného stromu, který se nacházel na komunikaci za rybníkem směrem k chatové oblasti. Jednotka provedla pomocí MŘP odstranění stromu a následně uklidila komunikaci.
  • Technika: DA L1Z
  • Členové: Velitel - Trněný Jan, Strojník - Novotný Michal, Hasiči - Vrána Jan, Aron David, Bureš Stanislav, Kaláb Leo

5. Technická pomoc - čištění kanalizace

• Datum: 20.7.2020, 17:50
  • Podtyp: Čištění kanalizace
  • Popis: Jednotka provedla na žádost starosty pročištění kanalizace u tělocvičny ZŠ od naplaveného bahna a nečistot. Dále jsme provedli očištění komunikace.
  • Technika: DA L1Z
  • Členové:  Velitel - Trněný Jan, Strojník - Procházka Zbyněk, Hasiči - Procházka Ondřej, Vrána Jan, Novotný Michal.

4. Technická pomoc - odstranění  stromu

• Datum: 20.7. 2020, 17:05
  • Podtyp: Odstranění stromu
  • Popis: Jednotka vyjela na žádost starosty ke spadlému stromu přes komunikaci za rybníkem směrem k hájence.  Spadlý strom zasahoval přes celou šíři vozovky, Jednotka provedla odstranění stromu pomocí MŘP a provedla úklid vozovky.
  • Technika: DA L1Z
  • Členové: Velitel - Trněný Jan, Strojník - Procházka Zbyněk, Hasiči - Procházka Ondřej, Vrána Jan, Novotný Michal.

3. ZOČ - Technická pomoc, čerpání vody

• Datum: 22.5.2002, 18:00
  • Podtyp: Čerpání vody
  • Popis: Jednotka vyjela na žádost starosty k odčerpání kalů z bazénu. Jednotka odčerpala pomocí kalového čerpadla kalnou vodu.
  • Technika: DA L1Z
  • Členové: Velitel - Přecechtěl Pavel, Strojník - Procházka Zbyněk, Členové - Trněný Jan, Vrána Jan, Novotný Michal

2. ZOČ - Likvidace obtížného hmyzu

• Datum: 6.5.2020, 18:00
  • Podtyp: Činnost pro městys Švábenice
  • Popis: Jednotka na žádost starosty městyse vyjela na likvidaci obtížného hmyzu.
  • Technika: DA L1Z
  • Členové: Velitel - Novotný Michal, Strojník - Procházka Zbyněk, Členové - Vrána Jan, Synek Jaroslav

1. ZOČ - Dovoz desinfekce

• Datum: 3.4.2020, 13:00
  • Podtyp: Činnost pro městys Švábenice
  • Popis: Jednotka na žádost starosty městyse dovezla objednanou desinfekci pro účely městyse Švábenice v boji s koronavirem COVID-19.
  • Členové: Velitel - Trněný Jan, Strojník - Novotný Michal