SDH Švábenice

výbor SDH Švábenice Vás zve na Valnou hromadu sboru, která se bude konat v sobotu 19.2.2022 od 18 hod. v hasičské zbrojnici.

PF 2022

18.12.2021

Sbor dobrovolných hasičů Švábenice přeje Vám všem klidné prožití svátků vánočních, spoustu rodinné pohody a především pevné zdraví. Do nového roku hodně štěstí a úspěchů.

Valná hromada

20.11.2021

Konání valné hromady se odkládá do doby, než dojde ke zlepšení epidemiologické situace. Včas budeme všechny členy informovat. Kdo ještě neuhradil členské příspěvky níže je postup jak zaplatil.

SDH Švábenice zve všechny na den otevřených dveří v hasičské zbrojnice. Můžete se těšit na bohatou tombolu. Rádi Vám ukážeme naši techniku, vybavení a seznámíme Vás s naší činností.

Schůze SDH

18.06.2021

Výbor SDH oznamuje svým členům, že v pátek 18.6.2021 od 19. hod., proběhne členská schůze v hasičské zbrojnici.

SDH Švábenice nebude v letošním roce organizovat letní tábor pro děti. Důvodem je neutišující situace kolem pandemie COVID-19. Věříme, že se situace zlepší a tábory budeme organizovat v dalších letech.

PF 2021

19.12.2020

Sbor dobrovolných hasičů Vám přeje klidné prožití vánočních svátků v rodinném kruhu.A v novém roce pevné zdraví, spousty úspěchů a rodinné pohody.

Blíží se konec letošního roku, který byl ve znamení pandemie, spousty nařízení a omezování. Proto vám přinášíme aktuální informace co se bude dít.